Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Letiskový priemysel

Spoločnosť KMF Slovakia dodáva výrobky z plechu a komponenty presnej kovovýroby
pre svetových lídrov v letiskovom priemysle. Uvedomujeme si, že inžinierske služby a systémové riešenia majú kľúčový význam pre úspech v tomto dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví. Pre zabezpečenie budúceho rastu je nevyhnutné neustále zlepšovanie výkonnosti a riadenie dodávateľského reťazca.

KMF Slovakia je neustále motivovaná k inováciám a zdokonaľovaniu, aby sme vedeli ponúknuť viac nielen letiskovému priemyslu. Veríme, že naša schopnosť poskytovať presné a kompletné výrobky včas a s vysokou kvalitou nám umožňuje byť spoľahlivým partnerom pre našich klientov. 

Inovatívne  a presné komponenty
Inovatívne a presné komponenty

Viac o výrobe určenej pre letiskový priemysel

  • KMF Slovakia vie ponúknuť jedinečné riešenia pre široké spektrum výrobných potrieb letiskového priemyslu v rámci inovatívneho inžinierstva, progresívnej strojárskej výroby a vyspelej kovovýroby. Výrobná kapacita sa pohybuje od výroby jednorazových prototypov, čo umožňuje testovanie dizajnu a funkčnosti, až po zložitú montáž komponentov a rozsiahlu sériovú výrobu. Sme si vedomí, že každý projekt môže mať odlišné požiadavky a špecifikácie, preto sme vybavení strojovými zariadeniami a technológiami, ktoré nám umožňujú flexibilne a efektívne reagovať na  rôzne typy výroby.
     
  • Pri každom projekte sa zameriavame na kvalitu, presnosť a efektivitu, s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky pre našich zákazníkov. Sme schopní pokryť širokú škálu výrobných požiadaviek a prispieť tak k úspechu našich zákazníkov vo svojich jednotlivých odvetviach.
     
  • KMF Slovakia je strategickým partnerom priemyselných dodávateľov s komplexným inžinierskym portfóliom. Vyrábame všetko od plne integrovaných riešení na podporu rozvoja letísk a optimalizáciu prevádzkových postupov, až po skrinky elektrických rozvádzačov.