Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Energetické riešenia

KMF Slovakia úzko spolupracuje s kľúčovými dodávateľskými reťazcami v sektore obnoviteľných zdrojov energie pri výrobe a montáži plechových výrobkov a kovových konštrukcií. Vyrábame rôzne diely a zostavy pre zariadenia na výrobu energie z obnoviteľných zdrojov. Ponúkame kompletné riešenia pre zákazníkov z oblasti energetiky, od návrhu dizajnu a vzorkovania komponentov, až po ich následnú výrobu a montáž, testovanie a dodanie.

Odbornosť vo výrobe technicky komplexných komponentov na najvyššej úrovni pomohla
KMF Slovakia nadviazať strategické partnerstvá v sektore obnoviteľných zdrojov. Klienti, ktorí potrebujú plechové komponenty pre solárne, veterné alebo podobné zariadenia na výrobu obnoviteľnej energie si môžu byť istí, že spoločnosť KMF Slovakia má schopnosti dodávať
v stanovenom rozpočte a načas.

Kombinácia skúseností <br />s odbornosťou v oblasti presného inžinierstva
Kombinácia skúseností
s odbornosťou v oblasti presného inžinierstva

Viac o produktoch pre obnoviteľné zdroje

  • Spoločnosť KMF Slovakia používa tie najmodernejšie strojové zariadenia na kovovýrobu, vrátane CNC vysekávania, laserového rezania, CNC tvarovania plechov a robotického zvárania, či povrchového opracovania výrobkov. Taktiež je plne vybavená pre elektromechanickú integráciu a schopná riadiť zložité výrobné procesy.
     
  • Máme zručnosti a skúsenosti s navrhovaním efektívnych technologických riešení a výrobou komponentov pre klientov z oblasti energetiky, vrátane obnoviteľných zdrojov a EV služieb. KMF Slovakia kombinuje skúsenosti
    z reálneho sveta s odbornosťou v oblasti presného inžinierstva kovov na výrobu širokého spektra produktov enegetického priemyslu.
     
  • Spoločnosť KMF Slovakia sa pýši predovšetkým zákazníckym servisom. Od počiatočného prvého kontaktu s klientom, až po dodanie konečného produktu, je pre naše jednotlivé tímy jediným cieľom spokojnosť klienta. Dokážeme naše systémy prispôsobiť tak, aby vyhovovali stále sa vyvíjajúcim požiadavkám v rozvíjajúcom sa energetickom priemysle, v ktorom sú inovácie kľúčové pre úspech.