Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Riešenia kovovýroby
pre vaše odvetvie

KMF Slovakia dodáva presné výrobky z plechu a integrované výrobky mnohým popredným spoločnostiam na trhu v rôznych priemyselných odvetviach. Medzi naše odvetvia patrí energetický priemysel, kiosky a predajné automaty, letiskový priemysel, rozvádzače, telekomunikačné zariadenia, vzduchotechnika, EV služby a zdravotníctvo.
KMF Slovakia týmto partnerom ponúka vysokú produktivitu, kvalitu ich výrobkov a najvyššiu úroveň zákazníckeho servisu.

Neustály vývoj a konkurencieschopné ceny udržujú KMF Slovakia na čele služieb v oblasti výroby plechov nielen v Európe. Klientom ponúkame kompletný servis a inovatívne riešenia v oblasti dodávateľského reťazca, od návrhu a prototypov inovatívnych produktov, až po montážne prevádzky s najvyššími štandardmi kvality.

Kovovýroba s rozdielom

V KMF Slovakia sa zameriavame na budovanie dlhodobých partnerstiev s našimi dodávateľmi,
s cieľom zabezpečiť integrovaný dodávateľský reťazec na svetovej úrovni. Naša spoločnosť poskytuje služby špičkovej kvality od návrhu, cez výrobu, až po montáž a dodávku.
Vynikajúca kvalita a zameranie na zákazníka sú evidentné vo všetkom, čo vyrábame, testujeme a dodávame. Na testovanie výrobkov sa používajú nástroje odbornej kontroly a zabezpečenia kvality, ktoré zabezpečujú zhodu so špecifikáciami zákazníka.

Dôraz na kvalitu, inovatívne technológie a kompletné výrobné riešenia sú hnacím motorom nášho podnikania a zákazníkom KMF Slovakia poskytujú konkurenčnú výhodu na globálnom
trhu výroby plechových dielov a opracovaných komponentov.

Energetické riešenia

Komplexné riešenia pre klientov
z oblasti energetiky vrátane obnoviteľných zdrojov.

Energetic riešenia
Kiosky a predajné automaty

Navrhovanie, výroba a montáže kioskov a predajných automatov.

Kiosky a predajné automaty
Letiskový priemysel

Podielame sa na inovatívnych riešeniach pre letiskový priemysel.

Letiskový priemysel
Rozvádzače

Rozvádzače, skrinky a plne integrované elektromechanické zariadenia.

rozvádzače
Telekomunikačné zariadenia

Kryty a zostavy telekomunikačných zariadení s plne integrovanou elektronikou.

telekomunikačné zariadenia
Vzduchotechnika

Výroba a montáž výrobkov pre výrobcov vykurovacích, ventilačných a klimatizačných zariadení.

vzduchotechnika

Naše benefity pre Vás

Najvyššia kvalita v odbore

Zákazníci KMF Slovakia si môžu byť istý najvyššou úrovňou spracovania svojich výrobkov. Precízne vyrábame a montujeme produkty podľa striktných požiadaviek našich odberateľov. Sledujeme najnovšie trendy a inovácie v oblasti výroby plechových výrobkov s cieľom dosiahnuť čo najoptimálnejší výsledok.

Vyhradené tímy odborníkov

KMF Slovakia disponuje kvalifikovanými tímami naprieč celou spoločnosťou v zložení zo skúsených inžinierov a technikov tak, aby zabezpečili plný súlad zákazníckych očakávaní z dodaných výrobkov. Majú bohaté skúsenosti a odborné znalosti v oblasti kovového spracovania a sú vybavení najnovšími technológiami a nástrojmi, ktoré im umožňujú plniť rozmanité požiadavky a špecifikácie projektov.

Vysoký štandard je prioritou

V KMF Slovakia si uvedomujeme dôležitosť neustáleho inovovania a modernizácie technológií a zariadení. Spoločnosť sa zaviazala investovať do najmodernejších technológií s cieľom dosiahnuť, čo najefektívnejšiu výrobu zákazníckych výrobkov. Naše moderné zariadenia a technológie nám umožňujú optimalizáciu výrobných procesov, zlepšovať produktivitu a znižovať časové a materiálové náklady.

Komplexnosť výroby

Výrobcovia OEM v celom rade odvetví sa spoliehajú na odborné znalosti, špičkové technológie a riadenie masívneho dodávateľského reťazca, ktoré ponúka spoločnosť KMF Slovakia. Riadime masívny dodávateľský reťazec so zameraním na dodržiavanie vysokých štandardov kvality a dodacieho termínu.