Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Zváranie v KMF Slovakia

Zváranie kovov v KMF Slovakia zahŕňa vysoko kvalifikované manuálne a robotické zváranie
MIG a TIG pre širokú škálu železných a neželezných materiálov.

Náš vysoko skúsený zváračský tím sa špecializuje na zváranie materiálov s nízkou až strednou hrúbkou zvarov a je vyškolený na veľmi vysoký štandard. Vyrábame komponenty a zvárané zostavy rôznych veľkostí, materiálov a úrovní zložitostí.

Dodávame vysokokvalitné kovové výrobky pre celý rad priemyselných odvetví a aplikácií,
v ktorých je kontrola kvality rozhodujúca. Naša rozsiahla ponuka zvárania je v prevádzke
24 hodín denne, 5 dní v týždni a umožňuje nám poskytovať kompletné služby subdodávateľskej presnej výroby.

Na doplnenie našich zváračských služieb ponúka spoločnosť KMF Slovakia niekoľko druhov povrchovej úpravy kovov, vrátane procesov ako brúsenie, pieskovanie a leštenie kovových častí a výrobkov v najvyššej kvalite. Zvárané výrobky môžu byť upravené na svoj pôvodný zrnitý vzhľad, alebo môžu byť dodatočne upravené práškovými povrchovými farbami.

Zváranie spojov
Zváranie spojov

Možnosti zvárania plechov:

 • Ručné metódy zvárania: 135 (MIG/MAG), 141 (TIG)
 • Robotické metódy zvárania: 135 (MIG/MAG), 141 (TIG)
 • Zváracie zdroje: Fronius, Esab, Cloos
 • Bodové zváranie: Amada
 • CNC naváranie prvkov: Tailormade
 • Certifikovaný personál v zmysle: STN EN ISO 9606-1,
  STN EN ISO 9606-2, STN EN ISO 14732
 • Zváracie postupy WPQR/WPS: STN EN ISO 15614-1,
  STN EN ISO 15614-2, STN EN ISO 15609
 • Zvárací dozor: EWE, EWT
 • Nedeštruktívne metódy testovania: VT2, PT2, MT2
 • Kvalita vo zváraní: STN EN ISO 3834-2

Presuňte výrobu do KMF Slovakia

KMF Slovakia sa špecializuje na subdodávky zvárania, výroby presných plechových dielov a inžinierstva, s cieľom poskytnúť výrobcom OEM vyššiu návratnosť svojich investícií do externých zdrojov. Úzka spolupráca s našimi inžinierskymi, kvalitatívnymi a obchodnými tímami, umožňuje výrobu vašich vlastných výrobkov, podľa vašich náročných špecifikácií. Naše stroje umožňujú rýchlu realizáciu, konkurencieschopné ceny a stálu kvalitu.

Kontaktujte nás

Možnosti zvárania

Zváranie MIG a TIG

Zváracie zariadenia MIG a TIG

Zváračskí pracovníci spoločnosti KMF Slovakia sú kvalifikovaní a vybavení na zváranie všetkých železných a neželezných materiálov. Majú k dispozícii niekoľko zváracích pracovísk so zváracími zariadeniami MIG a TIG. Vyhradené pracovisko na zváranie TIG v našom špecializovanom zariadení na výrobu z nehrdzavejúcej ocele, umožňuje samostatné spracovanie železného a neželezného materiálu.

Bodové a čapové zváranie

Bodové a čapové zváranie

KMF Slovakia sa môže pochváliť komplexnou schopnosťou bodového zvárania. Tento proces zvárania umožňuje vyrábať zvárané a nitované zostavy pre mnoho priemyselných odvetví. Medzi ďalšie techniky spájania patrí nitovanie, vŕtanie a závitovanie, ktoré sa starostlivo vyberajú v závislosti od použitia.

Leštenie

Brúsenie

Naše vyhradené, úplne uzavreté pracovisko brúsenia, v kombinácii so skúsenými pracovníkmi, poskytuje spoločnosti KMF Slovakia ideálne riešenie na konečnú úpravu komponentov. Schopnosť povrchovo upraviť zvárané diely tak, aby zodpovedali pôvodnému zrnitému vzhľadu, alebo poskytnúť najlepší povrch na aplikáciu iných povrchových úprav, umožňuje KMF dodávať kvalitný konečný produkt.

Viac informácií o zváracích službách

Odborné znalosti zvárania

Zváranie je v KMF Slovakia veľmi dôležitou súčasťou výroby plechových dielov. Naša priemyselná pracovná sila pre zváranie je vysoko kvalifikovaná a plne vyškolená vo všetkých technikách zvárania. Naši zvárači sú vysoko kvalifikovaní a výborne vybavení na zváranie všetkých železných a neželezných materiálov vo vyhradených zváracích priestoroch s plným vybavením MIG a TIG. Zvárači v KMF Slovakia majú značné skúsenosti potrebné na vykonávanie zvárania na všetkých druhoch kovov, od špeciálnych nehrdzavejúcich ocelí, po mnoho žiaruvzdorných materiálov.

V čele technológie

KMF Slovakia investuje nielen do školenia kvalifikovaných zváračov, ale neustále investuje aj do zariadení a technológií, aby zostali v popredí priemyselného zvárania. V našom závode na výrobu kovových dielov na Slovensku držíme päť zváračských boxov, ktoré sú vybavené zváracími strojmi MIG a TIG a ktoré sú zákazníkom k dispozícii 5 dní v týždni.

Zváranie podľa najvyšších štandardov

KMF Slovakia úzko spolupracuje s klientami, dodávateľmi a poradcami pri vývoji a zlepšovaní výkonu zváračských operácií. Táto spolupráca nám pomáha uspokojiť rastúci dopyt po zváraní najvyššej kvality a zvýšenej produktivite. Naše špecializované samostatné oddelenie finálnej úpravy, poskytuje KMF ideálne prostredie pre povrchovú úpravu kovových komponentov, podľa tých najvyšších štandardov.