Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Možnosti povrchovej úpravy

Povrchová úprava kovov je kľúčovým procesom našej výroby, zameranej na dodávku kovových dielov, ktorá nám umožňuje dodávať našim zákazníkom hotové zostavy a opracované komponenty pripravené na odoslanie, alebo dodanie priamo konečnému užívateľovi.

Naše flexibilné možnosti povrchovej úpravy kovov zahŕňajú v našom závode odihlovanie, brúsenie a leštenie.

Zo silnej základne schválených dodávateľov môžeme poskytnúť celý rad špecializovaných služieb povrchovej úpravy kovov. Patria sem pieskovanie, gravírovanie, galvanické a elektrostatické zinkovanie, eloxovanie, a samozrejme aj práškové a mokré lakovanie.
Všetky povrchové úpravy podliehajú prísnym kvalitatívnym normám a kontrolám. Pred expedíciou, alebo montážou, prechádzajú úplnou výstupnou kontrolou.

Všetky naše povrchové úpravy sú plne v súlade so smernicou RoHS a zabezpečujú, že výrobné procesy neobsahujú žiadne nebezpečné látky a sú v súlade s najnovšími normami EÚ.

 

Kovové výrobky <br>s rôznymi spôsobmi povrchovej úpravy
Kovové výrobky
s rôznymi spôsobmi povrchovej úpravy

Možnosti povrchovej úpravy:

  • Disponujeme širokým spektrom brúsnych zariadení, vrátane pásových, stolových, uhlových a vibračných. Tieto zariadenia nám umožňujú vykonávať rôznorodé povrchové úpravy a odstrániť otrepy s maximálnou starostlivosťou pri zachovaní vysokej kvality a vzhľadu povrchu.

Hľadáte spoľahlivého výrobného partnera?

Spoločnosť  KMF Slovakia je držiteľom akreditácií ISO a má agilné procesy, technológie a skúsený personál na to, aby dôsledne a včas dodávala vyrobené komponenty, ktoré zodpovedajú vašim náročným špecifikáciám. Chráňte svoje podnikanie v odbore OEM partnerstvom s flexibilným výrobcom, ktorý dokáže zabezpečiť kontinuitu dodávateľského reťazca.

Dokonalosť v povrchovej úprave kovov

Techniky jemného brúsenia umožňujú spoločnosti KMF Slovakia dodávať najkvalitnejší hotový kovový výrobok, ako súčasť kompletného kovovýrobného a inžinierskeho riešenia.

Kontaktujte nás