Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Kiosky a predajné automaty

KMF Slovakia má významné skúsenosti v oblasti navrhovania, výroby a montáže kioskov
a predajných automatov. Naši zákazníci sa na nás spoliehajú, keď ide o riadenie zložitých dodávateľských reťazcov, výrobu a zostavovanie zákazkových jednotiek na mieru.

Dokážeme poskytnúť plne integrované produkty, od malých až po veľké, v náročných časových harmonogramoch a za prísnych rozpočtových obmedzení. Naša výrobná kapacita nám umožňuje vyrábať elektromechanické zostavy vysokej úrovne a naše skúsené tímy inžinierov
a technikov zabezpečujú, že každý výrobok je vyrobený s najvyššou starostlivosťou a kvalitou. Pôsobíme ako jednotné kontaktné miesto pre spoločnosti, ktoré hľadajú kompletné riešenia požiadaviek na výrobu kioskov a predajných automatov, najmä tých, ktoré obsahujú sofistikované interaktívne elektromechanické komponenty, ktoré sú kľúčové pre moderné
a efektívne kiosky a predajné automaty.

Naša spoločnosť si zakladá na dlhodobých vzťahoch s našimi zákazníkmi a záväzkoch
s vysokým štandardom kvality a spokojnosti zákazníka. Sme pripravení s vami pracovať na dosiahnutí vašich cieľov a poskytnúť vám výrobky a riešenia, ktoré presne vyhovujú vašim potrebám v oblasti výroby kioskov a predajných automatov.

„jednotné <br/>kontaktné miesto“
„jednotné
kontaktné miesto“

Viac o výrobe kioskov a automatov

  • Kovové výrobky vyrábané spoločnosťou KMF Slovakia sa môžu triediť od jednoduchej výroby kovových skriniek, až po sofistikované, plne integrované elektromechanické jednotky obsahujúce stovky čiastkových komponentov. Medzi vyrábané produkty patria interaktívne kiosky pre letiskový priemysel, predajné automaty pre medzinárodných dodávateľov, parkovacie automaty a tiež zariadenia určené na odbavenie batožiny pre letiská. Vďaka našej schopnosti ponúknuť precízny dizajn, kompletnú výrobu a montážne služby sa spoločnosť KMF Slovakia stala jedným z najvyhľadávanejších výrobcov plechových dielov nielen v Európe, ale aj na medzinárodnej úrovni.
     
  • Riadenie zložitých výrobných procesov je kontrolované a riešené pomocou automatizovaných procesov plánovania výroby. Spoločnosť KMF Slovakia je flexibilná pri potrebách úprav, zmien, či splnení prísnych dodacích termínov. Kontrola kvality je ústredným prvkom etiky a pracovnej praxe v KMF Slovakia. Dôraz na vysokú kvalitu, najmodernejšiu technológiu a inovatívne riešenia riadi naše podnikanie a pomáha nám poskytovať prvotriedne služby všetkým zákazníkom. Špecializované tímy kvality zabezpečujú úplné dodržiavanie prísnych štandardov kontroly kvality v každej fáze výrobného procesu.
     
  • Spoločnosť KMF Slovakia neustále investuje do nových technológií a zariadení s cieľom zlepšiť výrobné procesy a udržať poskytovanie vysoko kvalitných výrobkov. Trváme na tom, aby naše skúsené a kvalifikované pracovné sily viedli profesionálne tímy projektového riadenia, zabezpečili správne plánovanie, koordináciu
    a sledovanie postupu projektov.